W sobotę widzimy się na RADOMSKIM PIKNIKU LEKKOATLETYCZNYM 2025. Lekkoatleci zapraszają najmłodszych i ich opiekunów do zapoznania się z konkurencjami na których rywalizują z najlepszymi w Polsce i na świecie.
Kiedy: 21 czerwca 2025 (sobota)
Czas trwania: Godz. 10-14
Gdzie: Stadion MOSiR, ul. Narutowicza 9
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym wraz ze swoimi opiekunami.
W programie:
* Po zgłoszeniu będzie można poznać arkana dyscypliny, zdobyć sprawności i wziąć udział w skoku w dal, rzucie oszczepem, skoku wzwyż oraz biegu na torze przeszkód (od godz. 10).
Po zdobyciu wspomnianych sprawności, będzie można przystąpić do zmagań biegowych.
* Festiwal biegów (od godz. 13):
* Bieg sprinterski (dzieci ur. w roku 2018 i młodsi),
* Bieg na 200 m (dzieci ur. w roku 2016 i 2017),
* Bieg na 300 m (dzieci ur. w roku 2013, 2014 i 2015),
* Bieg na 400 m (dzieci ur. w roku 2012 i starsi),
Podczas Pikniku czekać będą na Was:
* Strefa aktywności (dmuchańce)
* Strefa ćwiczeń (specjalistyczne urządzenia lekkoatletyczne)
* Strefa naukowa (warsztaty tematyczne)
* Strefa artystyczna (kącik plastyczny, brokatowe sportowe tatuaże, kolorowe warkoczyki)
* Strefa przyszłości (spotkanie z trenerami lekkiej atletyki, wychowawcami uczestników imprez mistrzowskich oraz wielokrotnymi medalistami mistrzostw Polski, Europy i Świata, żeby móc porozmawiać, czy lekka jest dla Waszych dzieci już od teraz )
* Na uczestników czeka poczęstunek i dedykowane imprezie upominki.
Wstęp wolny dla uczestników i opiekunów. Piknik dofinansowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia