Lekkoatleci wracają z medalami

Ostatni weekend był niezwykle pracowity w wykonaniu naszych lekkoatletów. Po sukcesach Mateusza Gosa w Oleśnicy i trójki naszych reprezentantów na meczu w Słowenii, pozostali młodzi sportowcy startowali na Mistrzostwach Polski. Zawody zostały rozegrane w Pile pod patronatem Ludowych Związków Sportowych. Rywalizacji klubowej nasza 15 osobowa drużyna zajęła 4 miejsce z dorobkiem 8 medali. Złotymi medalami Mistrzostw Polski LZS mogą pochwalić się Kacper Jedynak, który skokiem na odległość 14 m 90 m oraz Adam Bajorski w biegu przez przeszkody z czasem 5:50 zostali liderami tabel . Kolejni nasi medalowi zawodnicy tym razem srebrni to; Amelia Karolak w biegu przez przeszkody, Tomasz Gizicki na 100m, Julia Adamczyk w skoku w dal, Jakub Mosionek w skoku w dal. Na trzecim miejscu podium uplasowali się: Natalia Szczęsna w biegu 100 przez płotki oraz Nikola Brożyna w biegu na 100 m. Kolejne miejsca naszych podopiecznych to: Maciej Bednarczyk 5 miejsce skok w dal, Nadia Adamczyk 10 m. w rzucie oszczepem, Patryk Majewski 6 m. w rzucie oszczepem, Julia Walczak 5 miejsce 1500 m w biegu przez przeszkody i Klaudia Żurawska 13 miejsce w biegu na 100 m z życiówką 13,13 s. Wszystkim serdecznie gratulujemy.