Udany debiut Mateusza Gosa na Mistrzostwach Europy

Mateusz Gos nasz tegoroczny multimedalista Mistrzostw Polski udanie zakończył sezon lekkoatletyczny. Przypominamy, że nasz zawodnik 2 tygodnie temu wywalczył kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zajmując 3 miejsce na Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Tomaszowie Lubelskim. Dziś startując na bardzo trudnej i wymagającej trasie w gronie 100 najlepszych biegaczy Europy w kategorii junior zajął 38 miejsce.  Ten wynik to najlepsze miejsce Polaka na Mistrzostwach Europy w przełajach SPAR 2021!!! Tym samym Mateusz zrewanżował się swojemu koledze z reprezentacji, Filipowi Rakowi aktualnemu Mistrzowi Polski, który zajął w tym biegu 46 miejsce.  Dla Mateusza są to pierwsze zawody, na których reprezentuje nasz kraj. Czekamy na kolejne sukcesy naszego młodego zawodnika.