Młodzi lekkoatleci z doskonałymi wynikami w trójboju

Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały rozegrane zawody w trójboju lekkoatletycznym. Ponad 20 radomskich szkół podstawowych rywalizowało w zawodach. Trójbój lekkoatletyczny składa się z biegu na 60 m, skoku w dal i rzut piłeczką palantową. Najskuteczniejszą szkołą w rywalizacji okazała się PSP 24 w kategorii chłopców i dziewcząt, drugie miejsce zajęli reprezentanci PSP 9. Trzecie miejsce na podium w kategorii chłopców zajęła PSP 29. Natomiast u dziewcząt miejsce to przypadło szkołom PSP 26 i PSP 1. W kategorii startów indywidualnych z wynikiem 156 punktów bezapelacyjna okazała się Zuzanna Wawrzos z PSP 24, u chłopców triumfował Daniel Kwiecień z PSP 26 uzyskując 130 punktów.