Trenerzy prowadzący zajęcia

Artur  Błasiński – Trener i nauczyciel w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Radomiu.
Prowadzi treningi w grupie wiekowej od 8-12 lat.
Wielokrotny reprezentant kraju w biegach średnich i długich.
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski na dystansach od 1500 m do maratonu
Organizator wielu imprez biegowych na terenie miasta Radomia

Tel. kontaktowy 501 53 77 78

Jacek Faliński instruktor lekkiej atletyki , nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej szkole Podstawowej nr 26 w Radomiu. Wieloletni zawodnik sekcji lekkoatletycznej  klubu RKS RADOMIAK. Specjalizacja- rzuty. Moją pasją jest praca z utalentowanymi ruchowo dziećmi.

  Bożena Jadczak Trener i nauczyciel w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Radomiu.
Prowadzi treningi w grupie wiekowej od 8-12 lat.
Wielokrotna reprezentantka i medalistka kraju w biegach krótkich i  średnich.

   Aneta Błasińska – trener lekkiej atletyki. Prowadzę grupę naborową w szkołach  podstawowych. Nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu oraz w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Radomiu.

Andrzej Tetlak nauczyciel Wychowania Fizycznego. Pracuje w dwóch szkołach podstawowych w Mogielnicy i Kozietułach . wielokrotny Mistrz Polski w Ringo i obecny Mistrz Świata w Ringo. Pracowałem jako trener piłki nożnej z młodzieżą i z seniorami. Chciałbym się rozwijać i postanowiłem zająć się LA.

Marcin Banach – instruktor lekkiej atletyki. Prowadzi grupę naborową w wieku 8-12 lat. Wychowawca wielu utalentowanych lekkoatletów. Popularyzator lekkiej atletyki w Warce

Cezary Kiełbiowski – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 4 w Radomiu. Popularyzator lekkiej atletyki. Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Makroregionu.