Skok na medal Dawida Krzemińskiego

Dawid Krzemińskim skokiem na odległość 15 m 34 cm wywalczył złoty medal na 65 PZLA Halowych Mistrzostwach Polski w kategorii do lat 23. Uzyskany wynik pozwolił młodemu i utalentowanemu zawodnikowi zająć miejsce tuż za podium w kategorii seniorów. Do medalu zabrakło 5 cm. Kolejni reprezentanci naszego Klubu doskonale spisali się w pozostałych konkurencjach rozgrywanych na obiektach Arena Toruń . Gabriel Mikołajewski na dystansie 400 m uzyskując wynik 48,37 zdobył srebrny medal w kategorii U 23. Natomiast Olgierd Michniewski po emocjonującej walce na dystansie 60 m przez płotki zajął 2 miejsce uzyskując tytuł młodzieżowego wicemistrza Polski do lat 23 (U23). Od czasu mistrzostw może pochwalić się doskonałym wynikiem na poziomie 7,93 s. Tuż za podium uplasowali się kolejni nasi zawodnicy: Martyna Kotwiła na 200 m, Natalia Wosztyl 400 m oraz Krzysztof Turski na 1500 m. Dopełnieniem startów było 6 miejsce Anety Rydz w skoku w dal. Gratulujemy wszystkim udanych startów i czekamy na sezon letni.