Filip Wojtunik najlepszym zawodnikiem.

W odbywających się w Kozienicach w Paralekkoatletycznych Mistrzostwa Polski U20 udanie startował zawodnik naszego klubu Filip Wojtunik. Podopieczny Stanisława Lebiody. W sesji porannej w biegu na 100m ustanowił rekord życiowy 12.24PB pod silnie wiejący wiatr w twarz i wyrównanej walce zdobył złoty medal wygrywając o 0.01sek. W sesji popołudniowej Filip okazał się bezkonkurencyjny i bezapelacyjnie zwyciężył w biegu na 400m z czasem 55.75 jest to obecnie 3 wynik na świecie w kategorii junior. Drugiego dnia Mistrzostw Filip udanie zaprezentował się publiczności w biegu na 200m gdzie wygrał z wynikiem 24.48 . Od dnia dzisiejszego jest to jego rekordem życiowym. Na koniec Mistrzostw nasz zawodnik został wybrany najlepszym zawodnikiem Mistrzostw.