Sortuj według: Data dodania | Ocena | Wyświetlenia | Komentarze | Alfabetycznie

Wyniki Biegiem Po Lesie Janiszewskim (Wyniki,Klasyfikacja po 4 biegach)

Autor: administrator z 12-10-2014, 15:33, przeczytano: 305 razy

0
Wyniki Biegiem Po Lesie Janiszewskim (Wyniki,Klasyfikacja po 4 biegach)

Wyniki Biegiem po lesie Janiszewskim

Bieg Open Kobiet:
GPopenK1210.pdf 374,32 KbPobrany: 137

Bieg Open Mężczyzn:
GPopenM1210.pdf 626,02 KbPobrany: 254


Klasyfikacja po 4 biegach

Klasyfikacja Kobiet:
GPklasyfK1210.pdf 553,85 KbPobrany: 70

Klasyfikacja Mężczyzn:
GPklasyfM1210.pdf 980,19 KbPobrany: 168

Kategoria: Wyniki, Grand Prix, Klasyfikacja

 

Udana inauguracja XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Autor: administrator z 6-10-2014, 23:00, przeczytano: 74 razy

0
Udana inauguracja XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Przekonującym zwycięstwem nad Zespołem Szkół Spożywczych i Hotelarskich dziewczyny z naszej szkoły rozpoczęły rywalizacje w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. W pierwszym meczu pewnie pokonały 3:0 nasze rywalki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisała się Klaudia Wilkowska oraz pojedyncze trafienie zanotowała Kamila Drabik obie z 2 S.
W poniedziałek czeka nas mecz z ZS Budowlanych, a dzień później z ZS SO Stylizacji i Usług.
Liczymy na wysoką formę strzelecką naszych dziewczyn.

Kategoria: Informacje, Zapowiedź, Klub, Klasy Sportowe

 

Czas na kolejny las

Autor: administrator z 2-10-2014, 23:32, przeczytano: 171 razy

0 Las Janiszewski jest miejscem treningów wielu radomskich biegaczy. 12 października stanie się, po raz pierwszy, areną zmagań uczestników Biegowego Grand Prix Radomia. W Janiszewie rozegrany zostanie czwarty z biegów, zaliczanych do tegorocznego cyklu.
Organizatorzy Grand Prix, UKS Technik Radom i Stowarzyszenie „Biegiem Radom!”, zapraszają wszystkich biegaczy na kolejny z biegów tegorocznej edycji. 12 października rozegrany zostanie bieg w Lesie Janiszewskim. To trasy doskonale znane wielu radomskim biegaczom, nie tylko amatorom. Na trasie, na której walczyć będą uczestnicy Grand Prix, trenuje często, pod okiem trenera Henryka Witkowskiego jeden z utalentowanych, młodych radomskich zawodników, Mateusz Kaczor z UKS Starówka Radom. Panie rywalizować będą na trasie o długości około 3,5 km, a panowie na trasie dwukrotnie dłuższej. Biegi dzieci rozegrane zostaną na dystansach od 100 m (przedszkolaki) do 7 km (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych).
Biuro zawodów oraz linia startu i mety znajdować będą się w pobliżu leśniczówki, na skraju Lasu Janiszewskiego (mapa w załączeniu). Na miejsce startu dojechać można od strony Radomia, skręcając w miejscowości Bielicha w prawo, tuż za kościołem.
Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9.30. Start biegów dzieci zaplanowano na godz. 11. Godzinę później wystartują panie. Start biegu mężczyzn zaplanowano na godz. 12.30.
Osoby, które startowały w poprzednich biegach, jedynie potwierdzają swój udział w biurze zawodów, nie muszą dokonywać ponownego zgłoszenia. Obowiązują numery startowe wydane w trakcie poprzednich imprez. Osoby, które startować będą po raz pierwszy mogą zgłaszać się poprzez Internet, wysyłając zgłoszenia na adres: zgłoszenia@radombiega.pl (do dnia 11.10.2014r.) lub mogą dokonać zgłoszenia w biurze zawodów, w dniu biegu. W biegu nie obowiązują opłaty startowe.
Osoby, które dostały jednorazowe numery na ostatnim biegu proszone są o zgłoszenie się do biura w dniu zawodów.
Czas na kolejny las

Kategoria: Zapowiedź, Grand Prix

 

Kaptur dla nastolatków (wyniki,klasyfikacja po 3 biegach)

Autor: administrator z 14-09-2014, 23:29, przeczytano: 232 razy

0
Kaptur dla nastolatków (wyniki,klasyfikacja po 3 biegach)


Nastoletni biegacze ponownie zdominowali rywalizację w imprezie zaliczanej do cyklu Biegowego Grand Prix Radomia. Na ścieżkach Lasu Kapturskiego triumfowali Paulina Waśniewska wśród kobiet i Mateusz Kaczor wśród mężczyzn.

Po wakacyjnej przerwie, biegacze uczestniczący w zmaganiach cyklu Grand Prix Radomia, wznowili rywalizację. Po raz drugi w tym sezonie imprezę rozegrano w Lesie Kapturskim. Tradycyjnie jako pierwsi o miejsca na podium walczyli najmłodsi. Starterem biegów dzieci był jedne z najlepszych młodych radomskich długodystansowców, Mateusz Kaczor ze Starówki Radom. Reprezentant Polski dopingował najmłodszych uczestników, którzy jak zwykle toczyli niezwykle wyrównaną walkę. Każdy z uczestników biegów dzieci otrzymał pamiątkowy medal. O odpowiednią atmosferę, zadbał Tadeusz Kraska, prezes Stowarzyszenia „Biegiem Radom!”, ze swadą komentując wyczyny najmłodszych sympatyków biegania.

Pętla biegów głównych, wytyczona leśnymi ścieżkami liczyła około 3,5 kilometra długości. Panie miały do pokonania jedno okrążenie. Ton rywalizacji kobiet nadawały nastoletnie zawodniczki ZTE Radom. Walka o czołowe lokaty rozegrała się na ostatnich metrach, pomiędzy Pauliną Waśniewską, Mileną Czubak i Eweliną Płatos. W tej właśnie kolejności zameldowały się na mecie.

Po paniach, na trasę wyruszyli mężczyźni. Na czoło stawki wysunęli się młodzi biegacze, a wśród nich Kaczor oraz Mateusz Dębski z ZTE Radom, który przed tygodniem uzyskał najlepszy w tym sezonie wynik wśród juniorów młodszych na dystansie 1000 metrów. Nie zabrakło doświadczonych biegaczy, w tym Andrzeja Leśniewskiego ze Zwolenia i Tomasza Gwarka z Sadku. Ostatecznie zwyciężył Kaczor przed Dębskim i kolejnym młodym zawodnikiem ZTE, Bartłomiejem Wójcikiem.

Kolejny bieg w ramach Grand Prix rozegrany zostanie 12 października, tym razem w Lesie Janiszewskim.

Wyniki biegów dzieci, dziewczęta, przedszkolaki: 1. Maja Filipowska, 2. Oliwia Barkowska, 3. Amelia Myrta; klasy I-II: 1. Hanna Bajorska, 2. Paulina Skora, 3. Łucja Pietrzyk; klasy III-IV: 1. Aleksandra Skórkiewicz, 2. Aleksandra Skora, 3. Hanna Izbicka; klasy V-VI: 1. Patrycja Waśniewska, 2. Wiktoria Zięba, 3. Weronika Górka; gimnazjum: 1. Zuzanna Klochowicz, 2. Emilia Myrta, 3. Natalia Uljasz; chłopcy, przedszkolaki: 1. Artur Birkowski, 2. Franciszek Włodasz, 3. Michał Woliński; klasy I-II: 1. Aleksander Gapczyński, 2. Jan Filipowski, 3. Krzysztof Górski; klasy III-IV: 1. Tomasz Gapczyński, 2. Antoni Myrta, 3. Adam Bajorski; klasy V-VI: 1. Marcel Myrta, 2. Hubert Zaręba, 3. Hubert Kolasiński; gimnazja: 1. Mateusz Rutkowski, 2. Mateusz Kacprzak, 3. Mikołaj Firlej.

Wyniki Biegiem po Kapturze #2

Bieg Open Kobiet:
GPopenK1409.pdf 384,69 KbPobrany: 122

Bieg Open Mężczyzn:
GPopenM1409.pdf 609,94 KbPobrany: 274Klasyfikacja po 3 biegach

Klasyfikacja Kobiet:
GPklasyfK1409.pdf 534,47 KbPobrany: 97

Klasyfikacja Mężczyzn:
GPklasyfM1409.pdf 927,06 KbPobrany: 207

Kategoria: Wyniki, Grand Prix, Klasyfikacja

 

Wyniki Pierwszego Radomskiego Biegu Piekarza

Autor: administrator z 7-09-2014, 14:13, przeczytano: 248 razy

2
Wyniki Pierwszego Radomskiego Biegu Piekarza

Wyniki

Bieg OPEN K - 3KM:
BPopenK0609.pdf 350,38 KbPobrany: 110

Bieg OPEN M - 5KM:
BPopenM0609.pdf 419,71 KbPobrany: 199

Kategoria: Wyniki

 

1.Radomski Bieg Piekarza już jutro !

Autor: administrator z 5-09-2014, 13:24, przeczytano: 145 razy

0
1.Radomski Bieg Piekarza już jutro !

Już 6 wrze­śnia w ra­mach ob­chodów Święta Chleba w Ra­domiu, za­pra­szamy chęt­nych do udziału w I Ra­dom­skim Biegu Pie­karza. Im­preza or­ga­ni­zo­wana przez Sto­wa­rzy­szenie Bie­giem Radom! i Cech Pie­karzy, od­bę­dzie się nad za­lewem Borki w Ra­domiu, w pierwszą so­botę września.

Za­pra­szamy do udziału i zgła­szania się po­przez for­mu­larz zawarty na stronie biegiemradom.pl lub po­przez e-​mail biegiemradom@​wp.​pl

Wpi­sowe na konto: „Bie­giem Radom!”
Dane do wpłaty:
Sto­wa­rzy­szenie „Bie­giem Radom!”
BGŻSA 46 2030 0045 1110 0000 0235 7250
z do­pi­skiem (ty­tułem): „RA­DOMSKI BIEG PIE­KARZA” — imię i na­zwisko, w wysokości:
biegi ko­biet i męż­czyzn – 10 zł – wpłata prze­lewem na k-​to , 15 zł – wpłata w biurze za­wodów
biegi dzieci i mło­dzieży — bez opłat star­to­wych
zwol­nieni z opłaty star­towej – mło­dzież 16–19 lat star­tu­jąca w biegu ko­biet lub mężczyzn


>>>kliknij Czytaj!<<<

Kategoria: Informacje, Zapowiedź

 

Biegowe Grand Prix Radomia ponownie w Lesie Kapturskim

Autor: administrator z 2-09-2014, 23:41, przeczytano: 423 razy

0 Biegowe Grand Prix Radomia ponownie w Lesie Kapturskim
UKS Technik Radom oraz Stowarzyszenie „Biegiem Radom!” zapraszają na kolejną imprezę cyklu Biegowego Grand Prix Radomia. Na 14 września zaplanowano zmagania na ścieżkach w Lesie Kapturskim.
Biegacze wracają do rywalizacji w ramach cyklu Grand Prix. Areną zmagań, po raz drugi w tym sezonie będą, będą ścieżki w Lesie Kapturskim. Panie rywalizować będą na trasie o długości około 3,5 km, a panowie na trasie dwukrotnie dłuższej. Biegi dzieci rozegrane zostaną na dystansach od 100 m (przedszkolaki) do 7 km (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych).
Biuro zawodów, w którym przyjmowane będą zgłoszenia, znajdować będzie się na terenie placu rekreacyjnego naprzeciwko Nadleśnictwa Radom, przy ul. Janiszewskiej. Biuro czynne będzie od godz. 9.30. Osoby, które startowały w poprzednich biegach cyklu Grand Prix potwierdzają swój udział w biurze zawodów. Obowiązują numery startowe wydane w czasie poprzednich biegów. Osoby, które startować będą po raz pierwszy mogą zgłaszać się poprzez Internet, wysyłają zgłoszenia na adres: zgłoszenia@radombiega.pl (do dnia 13.09.2014r.) lub mogą dokonać zgłoszenia w biurze zawodów, w dniu biegu. Uczestnicy nie wnoszą żadnych opłat.

Kategoria: Informacje, Zapowiedź, Grand Prix

 
Poprzednia Nastpna