Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych uczestnikami Mityngu Gwiazd
24 maja 2018
Galeria zdjęć z Mityngu Gwiazd 2018
29 maja 2018

Ostatnie przygotowania do Mityngu Gwiazd

Organizatorzy zapewniają, że są już na finiszu przygotowań do Mityngu Gwiazd. Stadion lekkoatletyczny przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu jest gotowy na przyjęcie utytułowanych zawodników z kraju i zagranicy. Zmagania zawodowych sportowców zostaną poprzedzone zawodami dla najmłodszych Droga do Gwiazd. Organizator zaplanował początek zawodów na godzinę 13:50. Młodzi zawodnicy ze szkół podstawowych będą rywalizowali w takich konkurencjach jak Sprinterski Debeściak, Płotkarski Mistrz, Młody Miotacz, Skok do Kariery. Punktem kulminacyjnym zawodów będzie sztafeta mieszana chłopców i dziewcząt na dystansie 4×200 m. Na tym atrakcje dla najmłodszych nie kończą się. Organizator dla uczestników i najmłodszych kibiców przygotował liczne niespodzianki. Na bocznym  stadionie będzie  rozstawione balonowe miasteczko dziecięce: dmuchane zamki, dmuchany tor przeszkód ze znacznym stopniem trudności do pokonania  oraz park trampolin.
Emocji nie zabraknie zapraszamy wszystkich do kibicowania niedziela stadion przy Narutowicza 9 w Radomiu
Zachęcamy do spróbowania swoich sił.

 

Każdy uczestnik zmagań dzieci dostanie okolicznościowy, atrakcyjny medal z wizerunkiem naszych młodych i perspektywicznych gwiazd lekkoatletycznych. Dla wszystkich sztafet przygotowaliśmy puchary. Wśród wszystkich startujących w biegach dzieci i najmłodszych kibiców zostanie rozstrzygnięty konkurs na którym możemy wygrać dobrej klasy rowery. Konkurs i dekoracja zostanie przewidziana na zakończenie Mityngu Gwiazd który jest planowany na godzinę 17:50.

 

Godzina 15:50 jest początkiem II Mityngu Gwiazd . Rozpoczynamy od biegów na 800 m. Następnie rozegrane zostaną nasze mocne konkurencje w których Radomianie od lat są w ścisłej czołówce kraju czyli biegi na 400 m przez płotki kobiet i mężczyzn. Dodatkowo liczymy na nasza najszybszą Radomiankę Martynę Kotwiłę, która jest teraz w życiowej formie i ma minimum w kieszeni na Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy Seniorów. Bardzo mocno obsadzone biegi na 400 m z medalistami mistrzowskich sztafet z tegorocznych Mistrzostw Świata, rzut dyskiem oraz  skok wzwyż zagwarantują nam wysoki poziom sportowy naszych zawodów.

Emocji nie zabraknie zapraszamy wszystkich do kibicowania w niedziele- stadion przy Narutowicza 9 w Radomiu.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił. Wstęp bezpłatny.

 

 

Komentarze są wyłączone.