Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych uczestnikami Mityngu Gwiazd

Wyniki i galeria z X Grand Prix Radomia. I Bieg Veroni Active Cup 20.05.2018 r.
20 maja 2018
Ostatnie przygotowania do Mityngu Gwiazd
25 maja 2018

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych uczestnikami Mityngu Gwiazd

Mityng Gwiazd to największe wydarzenie lekkoatletyczne w naszym regionie i jedno z największych jakie odbywają w Polsce. Wśród startujących gwiazd polskiej lekkiej atletyki znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Martyna Kotwiła i Joasia Hajdrowska, które już  w pierwszych startach w sezonie uzyskały minima na tegoroczne Mistrzostwa Świata, będą miały okazje rywalizować już w niedzielę  z najlepszymi w Polsce. Uzupełnieniem reprezentacji naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego  będą:  Bartosz Korcz, Krzysztof Turski, Olgierd Michniewski, Jarosław Kucharski, Dawid Krzemiński, Robert Mnich, Jakub Maciaszczyk  i Natalia Wosztyl. Wszyscy nasi uczniowie to reprezentanci Polski i medaliści Mistrzostw Polski.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania 27 maja 2018 na stadion MOSiR przy ulicy Narutowicza 9. Kto nie ma takiej możliwości to przypominamy że zawody będą transmitowane w TVP Sport

Komentarze są wyłączone.