Kolejny sukces Radomian na lekkoatletycznych arenach.

Zawodnicy RLTL ZTE Radom bezkonkurencyjni na Halowych  Mistrzostwach Polski w Toruniu
13 lutego 2018
Wspieramy Julkę na Biegu Charytatywnym podczas XI Biegu Kazików.
21 lutego 2018

Wczoraj na Arenie Toruń  zakończyły się zmagania najlepszych polskich lekkoatletów. Radomianka Martyna Kotwiła, która jest aktualną rekordzistką Polski juniorek na 200 m,  potwierdziła swoją  bardzo wysoką dyspozycje na Mistrzostwach Polski Seniorów. Przypominamy, że na swoim koronnym dystansie 200 m zdobyła srebrny medal uzyskując  swój drugi życiowy rezultat. Ciekawostką jest to, że Martyna posiada 3 najlepsze wyniki w historii biegów halowych na dystansie 200 m w swojej kategorii wiekowej. Kolejnym medalem w  biegu na 800 m pochwalić się może Patryk Kozłowski który poprawiając swój rekord życiowy na tym dystansie  wynikiem 1:50:57 zdobył brązowy medal przygrywając jedynie z Adamem Kszczotem i Mateuszem Borkowskim. Dzień wcześniej Patryk rywalizował na dystansie 1500 m zajmując 5 miejsce. Na tych samych pozycjach uplasowali się kolejni reprezentanci RLTL ZTE Radom Mateusz Dębski na 3000 m i Patryk Adamczyk na 400 m. Wynik uzyskany przez Patryka  zagwarantował mu udział w reprezentacyjnej sztafecie  4×400 m na 17 IAAF Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham. Gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów.