Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu

Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym!!!
1 stycznia 2018
Zawodnicy RLTL ZTE Radom bezkonkurencyjni na Halowych  Mistrzostwach Polski w Toruniu
13 lutego 2018

Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu

Lekkoatletyczna arena w Toruniu jest już przygotowana na przyjazd radomskich sportowców. Najliczniejszą grupę zawodników stanowią uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego umiejscowionej przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Uczniowie z naszej szkoły zapowiadają walkę o medale podczas rozgrywanych w ten weekend Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów  Młodszych. Naszą największą nadzieją na medale jest Martyna Kotwiła świeżo upieczona rekordzistka kraju na 200 m, będąca na liście rankingowej z najlepszym wynikiem na tym dystansie oraz 3 wynikiem na 60 m. Liderem tabel w trójskoku będący w  życiowej dyspozycja jest Dawid Krzemiński. Natalia Wosztyl na dystansie 400m, Olgierd Michniewski 60 m p.płotki posiadają trzecie wyniki natomiast Krzysztof Turski na 800 m legitymuje się 2 wynikiem. Naszą szkołę i miasto Radom dodatkowo reprezentują Jakub Maciaszczyk w biegu na 60 m oraz Jarosław Kucharski na dystansie 1500 m.

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy udanych startów, samych rekordów i oczywiście medali najlepiej złotych!!!

Komentarze są wyłączone.