Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym!!!

Gwiazdy Szkoły Mistrzostwa Sportowego
30 listopada 2017
Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
9 lutego 2018

Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym!!!

Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym!!!

W ramach postanowienia noworocznego przygotuj się i wystartuj w Radomiu. Organizatorzy XI Biegu Kazików umożliwią zrealizowanie tego pomysłu już 11 marca tego roku.  Dystans biegu głównego będzie liczył 10 km i zostanie rozegrany w ścisłym centrum naszego miasta. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, niskie startowe i super atmosferę podczas naszych biegów. Na uwagę zasługuje fakt, że corocznie startuje w naszych biegach czołówka zawodników biegów ulicznych. W naszej ostatniej edycji biegu wystartowało 2 olimpijczyków, reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach w  Londynie i Rio de Janeiro. Kolejnym atutem jest położenie Radomia w centrum kraju umożliwiający zawodnikom łatwy dojazd.

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy kilkanaście biegów z podziałem na kategorie. Przypominamy, że każdy uczestnik biegów dzieci dostaje pamiątkową koszulkę. Kolejnym wyróżnikiem naszego biegu jest coroczna organizacja biegu charytatywnego. W zeszłym roku biegacze i zaprzyjaźnione firmy wspierały Karola Gutkowskiego. W tym roku Bieg Charytatywny na dystansie 3 km zorganizujemy wraz z Fundacją im. Agaty Bornikowskiej.

Podsumowując: kto startował w Biegu Kazików to o tym wszystko wie, a komu ta sztuka nie udała się, to zapraszamy podwójnie.

Więcej informacji na stronie www.radombiega.pl

w zakładkach :

regulamin:  http://www.radombiega.pl/regulamin-xi-biegu-kazikow/

zapisy do biegu: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=3594

Uwaga informacje o sposobie wpłaty za biegi znajduje się w zakładce regulamin.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.